Vans logo

Vans

Značka Vans vznikla v roce 1966, kdy Paul Van Doren a jeho tři partneři otevřeli v Kalifornii obchod spojený s továrnou na obuv. Už první den prišlo 12 zákazníků, kteří ale museli čekat na boty celý den, protože je bylo třeba teprve vyrobit (obchod neměl totiž ještě žádné zboží ve sklad). Značka Vans byla od začátku spojená s pouliční kulturou.

Vans se okamžite stal oblíbenou značkou obuvi mezi hudebníky, skateboardisty a surfaři. Právě společnost Vans jako první  na světě navrhla speciální boty na skateboard.

Během let značka Vans rozvíjela výrobu a obohatila svoji nabídku o nové modely pánských bot a dámských bot a o žabky pánskédámské žabky.

Nabídku značka Vans obohatila také o oblečení a to o pánská trička, pánské mikiny, plátěné kalhoty, rifle Vans, pánské kraťasy, boardshorts nebo tílka. V nabídce nechybí ani oblečení pro dámy, konkrétně pak dámská trička, tílka a topy,

V kategorii doplňky najdete pánské peněženky Vans, dámské peněženky, pásky, ponožky nebo sluneční brýle, také nabízíme Vans kšiltovky, dámské kabelky Vans.

Vans je lídrem pouliční módy po celém světě. Nejnovější kolekci Vans naleznete zde.

 

 

 

http://www.vans.eu