Subform je pořád online! Tak si udělej radost!

Ať se děje cokoliv, desítky lidí u nás pořád makají na tom, aby se k vám věci z našeho e-shopu dostali co nejrychleji i v dnešní době. Odpovědi na všechny otázky, které vás můžou napadnout, jsme zkusili sepsat níže. Jestli jsme se netrefili, nevadí. Napište nám, nebo zavolejte.

Jak je to s online objednávkami?

Všechno běží, jak jste zvyklí. E-shop běží naplno a vaše objednávky vyřizujeme a hned předáváme dopravcům. Tak mrkněte do e-shopu a něco si vyberte. Za pár dní to máte doma.

Jak je to s osobními odběry?

Kvůli vládním nařízením jsme museli naše prodejny zavřít. Hned jak vláda zavření obchodů oznámila, stopli jsme možnost osobního odběru, nějaké objednávky ale už byly na cestě. Ty si budete moci vyzvednout, hned jak vláda omezení odvolá a my i vy se dostaneme do prodejen.
Pokud se vám nechce čekat, nevadí. Určitě to vyřešíme. Jak na to?

Zboží chcete poslat a zaplatit převodem

Pošlete nám číslo objednávky, adresu, kam vám máme balíček poslat a jakou formu dopravy preferujete (GLS, PPL, (Česká pošta).
Pošleme vám platební údaje a jak kačky od vás dorazí, balíček odesíláme. Dopravu nezpoplatňujeme, zaplatíte jen symbolických 39 korun, jako byste si balíček převzali na prodejně.

Zboží chcete poslat a zaplatit dobírkou

Pošlete nám číslo objednávky, adresu, kam vám máme balíček poslat a jakou formu dopravy preferujete (GLS, PPL, Česká pošta). Zboží předáme kurýrovi, ten vás pak bude kontaktovat a platbu s Vámi vyřeší. Dopravu nezpoplatňujeme, zaplatíte jen symbolických 39 korun, jako byste si balíček převzali na prodejně.

Zboží na dálku nechcete

To je život :-) Jen nám ťukněte do mailu číslo objednávky a my ji zrušíme.

Nějaký dotaz? Volej nebo piš: 

 +420 725 984 530
 eshop@subform.cz
 Po-Pá 9:00 - 17:00

 

Doprava a platba

Pokud to jen trochu jde, plaťte předem kartou. V tomhle se přidáváme k prosbě všech dopravců. Tím, že si s řidičem přepravní služby nebudete předávat hotovost, ani mu „pípat“ kartou, výrazně snížíte riziko, že na sebe kýchnete a nakazíte se. Děkujeme :-)

 

Ještě jednou díky za trpělivost. A za to, že jste pořád s námi. Těšíme se, až vás zase budeme moct potkat naživo. Do té doby na nás občas mrkněte na Instagramu a Facebooku a samozřejmě tady na webu. Jedeme dál a nové jarní kousky nám na skladu přibývají.

Tým Subform